Nocleg

Noclegi na najbliższej Vestigii w warunkach „turystycznych +”  W każdym domku jest toaleta i prysznic. Standardy pokoi:
* S1: 25 zł/os – najnowsze z dostępnych dla nas domków – jest pościel, w domkach czajnik i lodówka – ok. 50 miejsc
* S2: 20 zł/os – nieco starsze, jest pościel, w domkach powinien być czajnik i lodówka (ale nie ma gwarancji) – dostępny 1 domek 2 os i 1 domek 4 os
* jeśli miejsc zabraknie (albo ktoś bardzo się uprze) jest też ok. 20 miejsc w najstarszych domkach, które zwykle nie są wynajmowane – S3 po 15 zł/os – bez pościeli i innych udogodnień (no chyyyba, że coś zostanie z pozostałych domków, to oczywiście udostępnią, ale lepiej się nie nastawiać:)
* oczywiście można też spać w namiocie. Koszt 5 zł/osoby. Będzie dostęp do toalety i prysznica.

Domki z reguły są 4 osobowe, ale możemy trochę poprzestawiać łóżka, także w kilku przypadkach możliwe są kombinacje 2-6 osób. Prosimy o wyraźne zaznaczanie jeśli ktoś chce mieć cały domek na wyłączność – w przeciwnym razie będziemy dobierać osoby losowo.

Osoby z TP50 mają noclegi za darmo (noclegi rezerwujemy wg kolejności zgłoszeń, więc standard będzie taki, jaki będzie dostępny w dniu zapisów) – prosimy jednak o zaznaczenie czy chcecie z niego skorzystać i na które noce – musimy wziąć wszystko pod uwagę, by nikomu miejsca nie zabrakło:)

Zapisy na nocleg możliwe poprzez formularz zapisów lub mailowo / lub u Domi. Ze względu na dużo rozmaitych możliwości będziemy każdy nocleg potwierdzać osobno i postaramy się, żeby każdy był zadowolony 

Poniżej kilka przykładowych zdjęć z oznaczeniami standardów.
Uwaga – w sobotę w tym samym ośrodku odbywać się będzie wesele, także może być głośniej.

W razie pytań można kontaktować się z Domi: 500406527 (po godz. 16.30).

 

 

Reklamy