Nocleg

Zachęcamy wszystkich do spędzenia z nami całego weekendu! W Hostelu Cypel jest możliwość noclegu z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę.

W piątek i sobotę planujemy ognisko/grilla na terenie Cypel Hostelu, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. Będzie możliwość zakupienia kiełbasek i piwka również na terenie hostelu, także o nic nie trzeba się martwić. Dla tych, którzy zechcą zostać z nami przez cały weekend proponujemy miejsca noclegowe. Ich ilość jest jednak ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły poniżej.

Wariant pierwszy – miejsce na łóżku z pościelą. Koszt 25 zł / osobę / noc. Zgłoszenia mailowe (vestigiaino@gmail.com) z podaniem ilości osób, wielkości pokoju i na które noce zostajecie (pt/sb/obie). Wypełniając formularz zgłoszeniowy proszę zaznaczyć opcję noclegu na łóżkach. Konfiguracja pokoi:
1x 2-osobowy
4x 4-osobowy
1x 8-osobowy
Dostępna jest również 4-osobowa przyczepa przy miejscu ogniskowym w cenie 60 zł/całość (zgłoszenia jak wyżej).

Wariant drugi – dostępnych jest kilkanaście miejsc na podłodze salki wspólnej. Jest dostęp do łazienek jednak w budynku hostelu, także trzeba obejść budynek na zewnątrz. Chcąc skorzystać z tej opcji wystarczy tylko zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym opcję noclegu na podłodze. Decyduje kolejność zgłoszeń z uwzględnieniem, że w pierwszym tygodniu zapisów (do 10.10 włącznie) pierwszeństwo rezerwacji darmowych noclegów przysługuje uczestnikom tras nocnych.

W obu przypadkach będziemy informować mailowo zainteresowanych czy udało się zarezerwować dla nich miejsca i do kiedy powinni uiścić opłatę.

Zahartowanym polecamy pole namiotowe z dostępem do sanitariatów – bez opłat.

Na trasę i na ognisko można przyjść z psem. Jeśli miałby spać w hostelu opłata wynosi 5 zł.

W razie pytań można kontaktować się z Dominiką: 500406527 (po godz. 17.00).

Sprawdź dojazd.

cypel-hostel_logo

 

Reklamy