Wyniki

Drodzy Uczestnicy

Przede wszystkim chcielibyśmy bardzo przeprosić za słaby kontakt z nami podczas weekendu – problemy z zasięgiem i późniejszy brak prądu sprawił, że nie zawsze mogliśmy odpisywać na wiadomości czy odbierać telefon..

Chcielibyśmy jednak też podziękować Wam serdecznie, że zjawiliście się tak tłumnie mimo warunków pogodowych, jakie zaistniały dzień, a raczej noc wcześniej. Baliśmy się, że sporo osób zrezygnuje, a przyjechało Was więcej niż się zapisało! 🙂

Tym bardziej dziękujemy też wszystkim, którzy zostali z nami przy ognisku na zakończeniu imprezy (a nawet dłużej!).

Burza niestety zerwała nam też kilka lampionów. Kilka znaleźliście zwyczajnie pod drzewami, więc spisywaliście mimo wszystko (trasa MT i TT), kilka zaginęło bezpowrotnie (trasa T, BT i TF). Co dziwne – kilka też zginęło nam w noc po imprezie, także chyba ktoś dla żartu pozrywał.. (trasa TF i TP50), do niektórych nie mogliśmy dojechać by rozstawić (m.in. anulowany PK z TP50 i nieszczęsne BPK z BT).. Za wszystko jeszcze raz przepraszamy, wszelkie zmiany zostały uwzględnione w wynikach!

Trasa BT:
– PK21 (na ciekach) był minimalnie przesunięty (w granicach błędu), jednak przez wzgląd na ciężką przebieżność terenu został uznany za prawidłowy zarówno lampion jak i wpis BPK.
– PK18 (wąwozy) – omyłkowo został źle zamieszczony na mapie, przez co niemożliwy dla Was do zlokalizowania – uznawaliśmy BPK.
Budowniczy trasy bardzo przeprasza i liczy, że nie będzie to ostatnia jego trasa, na którą poszliście 🙂

Wyniki wstępne wszystkich tras zamieszczamy w zakładce Wyniki. Na wszelkie protesty i uwagi czekamy do piątku, 25.08.2017 r. (mailowo bądź przez facebooka).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s