Vestigia II

Stowarzyszenie WATAHA gorąco zaprasza na drugą edycję Imprezy na Orientację VESTIGIA. W tym roku spotkamy się pięknego słonecznego (mamy nadzieję!) dnia w środku lata (sobota, 12 sierpnia 2017 r.) w malowniczym powiecie kościerskim, którego walory turystyczne postaramy się pokazać Wam podczas całodziennych zmagań na trasach.

Każdy z Was będzie mógł wybrać jedną z pięciu tras pieszych, różniących się długością oraz poziomem trudności – począwszy od Trasy Familijnej dla całych rodzin z najmłodszymi pociechami (nawet w wózkach), przez bardziej wymagające do najtrudniejszych dla obeznanych w temacie uczestników:
1. Trasa Familijna ok 5 km
2. Trasa Łatwa 10-15 km
3. Trasa Trudna 15-20 km (zaliczana do pucharu Długodystansowych Imprez na Orientację)
4. Trasa Bardzo Trudna 20-25 km (zaliczana do pucharu Długodystansowych Imprez na Orientację
5. Trasa Długa 50 km (zaliczana do Pucharu Polski Maratonów na Orientację)

W Szarlocie ugości nas Ośrodek Kolonijny ZIELONA SZARLOTA. Niech Was nie zmyli, że Impreza jest jednodniowa! Zapraszamy na cały weekend! Istnieje możliwość noclegu od piątku do niedzieli – a jeśli się znajdą chętni, to nawet i do wtorku 🙂 (więcej informacji na temat noclegów podamy w terminie późniejszym). W sobotę po zamknięciu mety zapraszamy na wspólne biesiadowanie przy ognisku do samego rana.

ZAPISY na Imprezę prowadzimy od poniedziałku, 17.07.2017 r. do wtorku, 8.08.2017 r. Do tego czasu ukaże się Komunikat Startowy z pełnym opisem tras i cenami, Regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje. A tymczasem prosimy o rezerwację czasu!
Liczymy na Was!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s